אשראי לעסקים קטנים

בעבור עסקים קטנים, כל שקל שנכנס וכל שקל שיוצא הוא בעל חשיבות גבוהה. אותם עסקים, אשר הכנסותיהם נמוכות באופן יחסי, ואשר קיים סיכוי סביר שבעליהם בעלי פחות ניסיון ופחות הון עצמי מלכתחילה, הם בדיוק אלה שהכי זקוקים לאשראי ומימון לעסקים, אבל הכי יתקשו לקבל אותו. באותה מידה, אדם אשר מעוניין להקים עסק, אולי הראשון בחייו, יתקשה יותר לקבל הלוואה להקמתו. בתהליך האישור יבדקו הביטחונות, הערבויות שלו וכן גם ההיסטוריה הבנקאית שלו – אדם אשר חזרו לו המחאות נמצא בדרגת אמינות נמוכה מבחינת הבנק. אחת האפשריות שקיימת לקבלת אשראי לעסקים קטנים ומימון לעסקים באופן כללי היא דרך הקרן לעסקים קטנים ובינוניים שפועלת בחסות המדינה.

אין אפס – קשה להקים עסק מאפס

לרוב, אנשים שמקימים עסק רודפים אחרי חלומם להיות עצמאיים, להתפתח ולהגשים את עצמם ואת היכולות הטבעיות שלהם. יש להם את הביטחון העצמי לעשות את זה, אך לא תמיד יש לבנק את הביטחון בהצלחה העסקית שלהם מבעוד מועד. הלוואה להקמת עסק לרוב תיתקל בקשיים רבים. "א.ש.ג ייעוץ עסקי בע"מ" נחלצת לעזרת לקוחותיה ובונה תוכנית עסקית מדויקת שתגדיל את הסיכוי לקבל הלוואה באופן משמעותי ובתנאים הטובים ביותר לאותו לקוח ספציפי. אנחנו בעלי ניסיון רב ובעלי קשרים משמעותיים בקרב מקבלי ההחלטות. אנחנו יוצרים הזדהות בין הצרכים של היזם, התוכנית שלנו וההבנה של גורם נותן האשראי. הטקטיקה הזאת מוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש.

הקרן לעסקים קטנים ובינוניים – הלוואה בערבות המדינה

אם אין מספיק ביטחונות ועדיין רוצים לקבל הלוואה להקמת עסק או לקבל אשראי לעסקים קטנים, קיימת אפשרות טובה בדמות הלוואה בערבות המדינה. הקרן לעסקים קטנים מספקת בטחונות שבין 70% ל-85% מסך הביטחונות הדרושים, כאשר שאר הסכום צריך להגיע ממבקש ההלוואה. כך נוצר מצב שגם אם לאדם הפרטי אין מספיק ביטחונות, המדינה יכולה לערוב לו במידת הצורך. לרוב, מצב זה מניח את הדעת מבחינת נותן האשראי. כמובן שגם את הקרן צריך לשכנע ולהגיע עם תוכנית עסקית מסודרת ומהימנה. ניתן לפנות אלינו ב-"א.ש.ג ייעוץ עסקי בע"מ" בשביל להגדיל את הסיכוי לקבל הלוואה בתנאים אידיאליים – אשראי לעסקים קטנים זו אחת מההתמחויות העיקריות שלנו!