הלוואה בערבות המדינה

כיום בישראל פועלים עשרות גופים אשר מציעים פתרונות מימון לעסקים. אבל איך ניתן לדעת מה הסכום שניתן לקבל ומה הסיכוי לקבל אותו? מהם ערוצי המימון שפתוחים בפניך? האם כדאי לך לאחד הלוואות או דווקא להגדיל את המימון? לכל השאלות האלה ניתן לקבל מענה מקצועי ומדוייק אצל א.ש.ג ייעוץ בע"מ, אשר מתמחה בגיוס אשראי ללקוחות עסקיים, תוך זיהוי הפוטנציאל הקיים בעסק והתאמת התנאים הייחודיים עבורו. בעזרת מקצועיות, דיוק, ניסיון, קשרים ופשטות, אנו נלווה אותך עד להשגת המטרה. נוכל לעזור בקבלת הלוואה בערבות המדינה, הלוואה בערבות המדינה לעסקים קטנים, וגם הלוואה בערבות המדינה לעסקים חדשים.

לעסקים קטנים ובינוניים לא תמיד קל להשיג אשראי על מנת לממן הקמה ופעילות שוטפת, לכן המדינה מפעילה קרנות שונים שהיא מעמידה לטובת העסקים האלה. ההלוואות ניתנות על ידי בנקים, אשר יכולים לאפשר תנאי מימון נוחים בזכות הערבות שהמדינה נותנת. הלוואה בערבות המדינה שמוצעת על ידי א.ש.ג ייעוץ, יכולה לעזור מאוד לעסק מתחיל אשר בנוסף יקבל ייעוץ וליווי בכל תהליך לקיחת ההלוואה מתחילתו ועד סיומו. הלוואה בערבות המדינה לעסק חדש היא פתרון משביע רצון לעסקים אשר אינם יכולים לתת בטחונות ואין באפשרותם להציג היסטוריה פיננסית, דבר אשר מפחית את הסיכויים שלהם לקבל מימון בסדר גודל הרצוי להם. קרן ממשלתית לעסקים קטנים ובינוניים מאפשרת קבלת הלוואה בערבות המדינה בתנאים מועדפים. למעשה כל עסק קטן עד בינוני שאין לו חובות כלפי המדינה, רשאי לבקש הלוואה בערבות המדינה. האופציה הנ"ל פתוחה לעסקים ולעמותות ממירב תחומים.

א.ש.ג ייעוץ בע"מ היא חברה מובילה מתחום גיוס אשראי, עזרה בתחום הלוואה בערבות המדינה לעסק חדש, הלוואה בערבות המדינה לעסקים קטנים, הלוואה בערבות המדינה לעסקים חדשים. על מנת להגיש בקשה ולצפות לתשובה חיובית, יש צורך בהכנת תוכנית עסקית מפורטת ומדוייקת והגשת אישורים שונים כגון הוכחת הוצאות צפויות. כל אלה יגדילו את הסיכוי לקבלת הלוואה. התהליכים הם תהליכים קריטיים שיכולים להשפיע על מתן תשובה ובעקבות כך, לחרוץ את גורל העסק. לכן, בחירת חברה יועצת אשר תלווה את התהליך, תגיש את המסמכים הנכונים ותיתן ייעוץ מדוייק היא קריטית. הסיכוי לקבל תשובה חיובית תלוי במקצועיות היועץ העסקי או החברה היועצת.