הלוואה ללא בטחונות לעסק חדש

כשאנו באים לקחת הלוואה מהבנק, לרוב יש להמציא בטחונות או ערבים שיש להם ביטחונות והבנק יכול לסמוך עליהם שבעת הצורך יוכלו לפרוע את ההלוואה. אם אדם מעוניין להקים עסק חדש או שבעל עסק מעוניין לתחזק או לפתח עסק קיים, לרוב הוא יאלץ לבקש הלוואה מהבנק או מגורם אחר. לא תמיד יש לאותו בעל עסק את היכולת להמציא את הערבויות הדרושות – את מה שיגיד לגוף המלווה: אני אכבד את ההתחייבויות שלי עד תום. במצב כזה, אם קיים רצון אמיתי בכל זאת לקבל הלוואה, יש אפשרויות שונות לקבל הלוואה ללא בטחונות לעסק. אנחנו בחברת "א.ש.ג ייעוץ עסקי בע"מ" עוזרים לבעלי עסקים המעוניינים לקבל הלוואה לעסק בינוני, הלוואות להקמת עסק קטן או כל הלוואה אחרת – עם או בלי ערבים.

בטחונות זה לא קיר – הלוואות לעסקים בינוניים וקטנים

"א.ש.ג ייעוץ עסקי בע"מ" נעתרת לעזרתו של כל עסק בינוני או קטן שידו לא משגת להשיג הלוואה ללא בטחונות לעסק. הצוות המיומן שלנו יודע להתנהל מול נותני האשראי, לדבר בשפתם ולהימנע מנפילה לבורות מעכבים בתהליך. אדם אשר אינו מבין איך התהליך הזה עובד באמת, אינו מנוסה במשא ומתן אל מול הבנקים וכנראה שאין לו את הקשרים בצמתים הנכונים בקרב מקבלי ההחלטות, עשוי להיתקל בסירוב לקבלת הלוואה. בלעדיה חלומו להקים עסק בישראל או לתחזק ולפתח את הקיים נמצא בסכנה. הלוואה לעסקים בינוניים היא אחד מתחומי ההתמחות שלנו ונשמח לייעץ ולעזור בפועל.

להכיר את המכשולים שבדרך ולהקדים תרופה למכה

לא פשוט לבוא לבנק ולבקש ממנו לסמוך עליך. הבנקים מודעים לסכנות ולמכשולים שבדרך והם למודי גורל מאינספור מקרים של לווים שלא יכלו להחזיר את אשר לוו. אם לא קיימים ערבויות ובטחונות מספקים, בעלי הסיכוי הטוב ביותר לקבל בכל זאת הלוואה הם אנשים שהגיליון שלהם נקי – אין להם הלוואות אחרות להחזיר, הצ'קים שלהם לא חזרו והם לא נמצאים בחובות בעו"ש. מי שחשבון הבנק שלו מנוהל באופן גבולי ואין לו בטחונות ראויים, סיכוייו לקבל הלוואה ללא בטחונות לעסק קלושים.

אם הנכם מעוניינים בהלוואה לעסק בינוני, בהלוואה להקמת עסק קטן או בהלוואה ללא בטחונות לעסק, אנחנו מתמחים בירידה לפרטים הקטנים ובחשיבה מחוץ לקופסא, הכל במטרה להשיג לך את ההלוואה המיוחלת.