הלוואה פרטית – ייעוץ בלקיחת הלוואות ללקוחות פרטיים

פעמים רבות בחיינו אנחנו נתקלים במצב בו אנו זקוקים לסיוע כלכלי. בין אם מדובר בחתונה, רכישת רכב, שיפוץ בית, טיול חלומותינו או כל דבר שהעולם הגדול מציע לנו תמורת תשלום כמובן, הקושי במימון מכריע את הכף ברוב הפעמים. במידה ויש לכם חלום או צורך מסוים ואין לכם מקור מימון זמין מחסכונות או משפחה, זה לא אומר שאתם צריכים לוותר על החלומות שלכם.

שוק הפיננסים היום, הפרטי והבנקאי כאחד, מציע פתרונות מימון לאנשים פרטיים בתנאים נוחים. ההלוואות הפרטיות אינן מותנות בתנאי סף קשיחים כמו אלו של השוק העסקי, מטרת ההלוואה אינה רלוונטית ברוב המקרים והיא תינתן לכם בין אם היא נועדה לכסות את המינוס ובין אם מטרתה היא לשלוח אתכם לחופשה חלומית ביעד אקזוטי לבחירתכם.

כמובן שאין זה אומר שההלוואה ניתנת ללא כל בירור או בדיקה מטעם הגוף המממן. במידה ואתם יודעים שאין ביכולתכם להחזיר את סכום ההלוואה או לעמוד בתנאיה – אל תיקחו אותה וגם אין טעם לבקשה.

חשוב לזכור כי הלוואה היא סוג של חוב שמנוהל ומתוכנן היטב. כמו כן, גם לגופים הפיננסיים השונים אין שום סיבה לחלק את כספם ללא כל ערבונות או בטחונות מצדכם ותיערך בדיקת זכאות אשר תכריע אם תוכלו לעמוד בהחזר או לא.

 

תהליך קבלת הלוואה פרטית

רבים חושבים שכדי לקבל הלוואה פרטית כל שעליהם לעשות הוא להיכנס לסניף הבנק הקרוב לביתם ופשוט לבקש מהפקיד הלוואה בגובה עליו החליטו מראש. אז זהו, במקרים רבים תהליך קבלת הלוואה פרטית הוא קצת מורכב יותר.

כיום קיימים בנקים רבים אשר מעניקים הלוואות לאנשים פרטיים אשר עומדים בקריטריונים ובתנאי סף מסוימים, בין אם הם לקוחות של אותו בנק או לא. אותו כנ"ל לגבי חברות כרטיסי האשראי, חברות ביטוח, וגופים פיננסיים פרטיים יעודים אשר כל עיסוקם הוא מתן הלוואות.

באשר לאותם גופים פרטיים, אין מדובר בשוק האפור חלילה, אלא בגופים אשר קיבלו אישור מטעם בנק ישראל ומשרד האוצר והם מעניקים הלוואות בתנאים ידועים וסדורים מראש. השוק האפור הוא מחוץ לתחום בכל מובן שהוא ואינו רלוונטי לדיון.

היות והמבחר הוא כל כך עשיר וקיימות אופציות רבות בתחום ההלוואות הפרטיות, מומלץ מאוד להימנע מהחלטה פזיזה בנוגע להלוואה. לא בכדי נאמר שידע הוא כוח – הכירו את עולם ההלוואות הפרטיות, ערכו סקר שוק, צברו ידע ובכך תצברו בהחלט כוח, כוח לקבל החלטה חשובה בצורה מושכלת.

קיים מגוון רחב של הלוואות ללקוחות פרטיים – הלוואה מידית אשר נמצאת במרחק שיחת טלפון, הלוואה עם תקופת "גרייס" (דחייה זמנית במועד ההחזרה הראשוני – למשל להתחיל להחזיר את ההלוואה רק בסיום התואר, במידה ולקחתם הלוואה ללימודים), הלוואה פרטית ארוכת טווח או קצרת מועד ועוד.

בהתאם לכך, גם תנאי ההלוואה משתנים ולכן חשוב קודם כל להגדיר את מטרת ההלוואה בכדי לדעת איזה סוג הלוואה לקחת. חשוב מאוד להתאים את תנאי ההלוואה למצבכם הפיננסי ויכולתכם להחזיר אותה.

 

הלוואה לפרטיים – האם לנסות לבד או באמצעות חברה שמתמחה בתחום?

לכן, בטרם אתם פונים עם בקשה לקבלת הלוואה פרטית מהבנק או מכל גוף אחר, כדאי להתייעץ ולהיעזר בגורם אשר מתמחה בתחום. חברת אשראי אישי עוסקת בתחום ההלוואות החל משנת 2011 וצברה ידע, ניסיון ולקוחות רבים ומרוצים בחלוף השנים. החברה מציעה מנעד רחב של שירותים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

בשלב הראשון נציגי החברה, אשר לכולם יש רק וניסיון בתחום הבנקאות והפיננסים, יצרו אתכם קשר לאחר פנייה יזומה שלכם באמצעות אחד מפרסומיה במדיות השונות. לאחר יצירת הקשר הלקוח ייבדק דו"ח האשראי הצרכני שלו (BDI) והוא יעבור הערכה פיננסית ראשונית, לאחר קבלת מידע רלוונטי מהלקוח עצמו.

החברה בודקת בצורה יסודית את ההיסטוריה הפיננסית שלכם ושל בני הזוג שלכם, וכן את מצבכם הפיננסי העדכני. בתום הבדיקה, ובמידה ועלה כי אין שום מניעה לבקש, לקבל ולהחזיר הלוואה עבור אותו לקוח, החברה מפנה את הלקוח לאיש הקשר הרלוונטי ביותר עבורם אשר יכול לספק להם את ההלוואה אותה הם צריכים בתנאים הכי טובים בשוק.

 

התהליך עצמו הוא מהיר ויספק לכם שירות יעיל, אדיב ומקצועי. חברת אשראי אישי פועלת לפי 5 קווים מנחים, אשר כל כולם מתמקדים בטובתו של הלקוח ומייצרים מערך שמטפל בכל מקרה לגופו:

  1. בחינת אופי הלקוח – כל הלוואה מותאמת בדיוק לאופי ולאפיון של כל לקוח ולקוח, זוהי למעשה מטרתן של ההערכה והבדיקה.
  2. צרכי הלקוח – התאמת ההלוואה למטרה אותה היא אמורה לשרת: חתונה, טיול, לימודים, רכב וכדומה.
  3. יכולת החזר ומינוף – בחינת אופי הלקוח בשילוב עם שימת דגש על צרכיו מייצרות הלוואה מותאמת אישית לרמת ההשתכרות והאפיון הכלכלי של הלקוח.
  4. פוטנציאל השתכרות – ערך זה הוא חשוב מאוד היות והוא מאפשר לנו לתכנן עבורכם הלוואה שתתאים לא רק למצבכם הנוכחי, אלא גם למצבכם העתידי.
  5. בטוחות – במידה וההלוואה אותה אתם מבקשים גבוהה מ-80 אלף ₪, יש צורך בבטוחות אותם הגוף המממן דורש כערבון להלוואה.

 

כאמור, כל גוף מוסמך יכול להעניק לכם תנאים אבל רובם המכריע לא יתחשב באינטרסים שלכם לפני ואחרי הכל. התייעצות וקבלת סיוע מגורם מקצועי כאשר לפני לקיחת הלוואה היא חשובה מאוד ויכולה לעשות שינוי משמעותי בתנאי ההלוואה.

התייעצות עם צוות אשראי אישי תוביל לקבלת החלטות חכמות, תוך התחשבות בכל הפרטים הקטנים. הצוות שלנו עובד בשיתוף פעולה עם כלל הגורמים הרלוונטיים בתחום ויידע לסלול עבורכם את הדרך להלוואה המתאימה בדיוק לכם.