הלוואות לעסקים מחברות ביטוח

כל בעל עסק בישראל יודע כי על מנת לבנות או לקדם עסק, לא פעם הדבר כרוך במאבקים לא פשוטים שקשורים בבירוקרטיה או בסירוב גופים פיננסיים לקבל אשראי ועוד גורמים רבים נוספים שיכולים להיות מעורבים ולהשפיע ישירות על העסק. אך האם על בעל העסק להתמודד עם כל זה לבד? אולי כדאי לעצור את המרוץ למספר רגעים ולבדוק האם אפשר לקבל עזרה מקצועית? ישנם גופים חיצוניים אשר מציעים ייעוץ ותמיכה לעסקים.

א.ש.ג ייעוץ עסקי היא בדיוק חברה כזאת, אשר מציעה ללקוחותיה העסקיים עזרה בגיוס אשראי, ייעוץ עסקי, סיוע בהגשת בקשות לקבלת הלוואות לעסקים מחברות ביטוח, הלוואות לעסקים בערבות מדינה, הלוואות לעסקים ללא בטחונות ועוד. בעבר הלא כל כך רחוק, הבנקים בלבד היו המוסדות הפיננסיים היחידים שהעניקו הלוואות לעסקים. כיום, בנוסף לבנקים, ניתן לקבל הלוואות לעסקים מחברות ביטוח. למעשה, הלוואות לעסקים מחברות ביטוח, מוצעות במגוון אפיקים ומסלולים, בסכומים שונים והן הלוואות לכל דבר ועניין, אשר ניתנות לאחר בדיקת יכולת ההחזר והערכת העסק של מבקש הלוואה.

א.ש.ג ייעוץ עסקי בע"מ, היא חברה אשר התמחותה העיקרית היא עזרה בגיוס אשראי ללקוחות עסקיים. אנו מזהים את הפוטנציאל הקיים בעסק ומתאימים את התנאים הייחודיים עבורו. בעזרת מקצועיות, דיוק, ניסיון, קשרים ופשטות אנו נלווה אותך עד להשגת המטרה.

כאשר מגישים בקשה לקבלת הלוואות לעסקים בערבות מדינה, חשוב ביותר לבצע את זה בצורה מדוייקת, מקצועית ומיומנת כיוון שאופן ההגשה ישפיע ישירות ובצורה משמעותית על מתן תשובה לחיוב או לשלילה וגם על גודל ההלוואה שתתקבל. חברת א.ש.ג ייעוץ עסקי בע"מ, תעזור לך לקבל הלוואות לעסקים בערבות המדינה, הלוואות לעסקים מחברות ביטוח וגם הלוואות לעסקים ללא בטחונות במידה ואין לך בטחונות, בצורה מהירה ומקצועית.

כיוון שעסקים קטנים ובינוניים לא פעם מתקשים לעמוד בתנאי מימון נוקשים של הגופים הפיננסיים, הם עלולים לשלם ריבית גבוהה הרבה יותר מאשר עסקים גדולים. הלוואות לעסקים בערבות המדינה הניתנות על ידי גופים פיננסים כגון בנקים או חברות ביטוח, בגיבוי המדינה אשר מעמידה לרשות עסקים קטנים ובינוניים קרנות סיוע במגוון מסלולים שונים ואטרקטיביים. כך המדינה מאפשרת לגופים הפיננסיים להציע תנאים משתלמים ללווים כגון ריביות נמוכות, הפחתת בטחונות ועוד.