הלוואות לעסקים מחברות ביטוח

בעבר לבנקים בישראל היה מונופול בתחום ההלוואות לעסקים, אך כיום קיים ענף שלם של הלוואות ממקורות חוץ בנקאיים. אחת האפשרויות העומדת בפני הציבור היא פנייה לחברות ביטוח במטרה לקבל הלוואה והלוואות לעסקים מחברות ביטוח הן עניין שבשגרה. "א.ש.ג ייעוץ עסקי בע"מ" פועלת אל מול חברות הביטוח על מנת להביא הלוואות לעסקים בינוניים והלוואות פרטיות לעסקים בתנאים אידיאליים ללקוח. אפשרות נוספת העומדת בפני הציבור העסקי היא קבלת הלוואה בעזרת הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים, אשר עוזרת לבעל העסק לקבל הלוואה בערבות המדינה במקום בערבות פרטית.

לא מצליחים דרך הדלת? כנסו מהחלון!

חברת "א.ש.ג ייעוץ עסקי בע"מ" בעלת ניסיון רב שנים בעבודה אל מול גורמים בנקאיים וחוץ בנקאיים ועוזרת לבעלי עסקים לקבל הלוואות לעסקים בינוניים והלוואות פרטיות לעסקים. אם לא הצלחתם לקבל הלוואה מהבנק – אל תאמרו נואש. הלוואות לעסקים מחברות ביטוח היא עניין מקובל מאוד. גם כאן יש להציג ערבויות ובטחונות ככל הניתן. חשוב לדעת כיצד לגשת לתהליך מראש, ודרך אסטרטגיה נכונה וקשרים במקומות הנכונים, ניתן לקבל את ההלוואה המבוקשת.

הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים – מה כדאי לדעת?

הלוואות לעסקים מחברות ביטוח היא לא האופציה האחרונה שאחרי האופציה הבנקאית. הקרן לסיוע יכולה לעזור לכם, אם תעמדו בתנאי הסף, לקבל הלוואה בערבות מדינה ובתמיכת משרד האוצר. הלוואות אלו מיועדות לרוב לעסקים קטנים ועסקים בינוניים, בהתאם למחזור ההכנסות השנתי שלהם. כל תחום עסקי יכול לקבל הלוואה בערבות המדינה ואין הגבלה מבחינת תחום העיסוק. כמו בכל הלוואה אחרת, גם כאן קיימים תנאים שיש לעמוד בהם, אל מול הקרן ואל מול הבנק המלווה. בעל העסק יגיש תכנית עסקית מסודרת שתיבדק על ידי הגוף הרלוונטי לגיוס ההלוואה. בתום תהליך האישור תתבשרו האם ההלוואה אושרה או לא. יש לציין במפורש שאם העסק מצוי בחובות או שקיימים תיקים פתוחים בהוצאה לפועל, אין אפשרות לקבל הלוואה בערבות מדינה.

ב-"א.ש.ג ייעוץ עסקי בע"מ" נשמח לעמוד לרשותכם, עם מיטב הידע, הניסיון והמיומנות, ועם תוכנית מדוקדקת, על מנת לסייע לכם לקבל את ההלוואה שאתם צריכים.