המרכז לעסקים קטנים

המרכז לעסקים קטנים מאגד בתוכו ידע רב בכל הקשור להתנהלות בעולם העסקי וניהול עסק. אם אין בידך אפילו קונספט רעיוני ובאמתחתך רק משאלת לב לפתיחת עסק עצמאי משלך, מכיוון שאתה שואף לנווט את גורלך בעצמך – המרכז יוכל להתחיל לעזור כבר מהרובד העסקי הבסיסי הזה. לאחר מכן, המרכז יבנה איתך תוכנית עסקית, יעזור לך עם הרישום המדויק מול הרשויות, ינחה וידריך אותך בכל הקשור לניהול עסקי נכון וחוקי ויעניק לך כלים רבים לפיתוח העסק. כמו שבחו"ל קיימות נקודות עם האות i שמטרתן מתן אינפורמציה חיונית לתיירים, כך גם אתה כתייר חדש בתוך העולם העסקי טרם בעל ידע נרחב ומקיף ותאלץ להיעזר בנקודות ציון מנחות במהלך הדרך.

הלוואה לעסק קיים והלוואה לפתיחת עסק קטן

עסקים קטנים וחדשים, שטרם יש להם מחזור או שהמחזור שלהם קטן ולא מספק, יתקשו לרוב לקבל הלוואה ככוחות חלשים יחסית במשק ובלי בטחונות וערבויות מספקות. גם אם יקבלו, קיים סיכוי סביר שהתנאים שלה לא יהיו נוחים לפירעון ויקשו עליהם לשרוד ולהתפתח בטווח הארוך. משרד הכלכלה מממן ברחבי הארץ מרכזי טיפוח יזמות (מט"י), שהן עמותות ללא מטרת רווח ונותנות הכוונה ותמיכה כלכלית לעסקים קטנים ובינוניים.

מרכזי מט"י מספקים לעסקים קטנים הלוואות בתנאים נוחים משמעותית ביחס למקורות מימון חיצוניים שנותנים הלוואה לעסק קיים או הלוואה לפתיחת עסק קטן. אפשרות נוספת היא לקבל ערבות ובטחונות מצד המרכז אל מול גורם מימון חיצוני. גם מול מט"י יש להציג תוכנית עסקית ברורה. "א.ש.ג ייעוץ עסקי בע"מ" תוכל לעזור לך בבניית תוכנית מסודרת שתציג רווחיות ותגדיל משמעותית את סיכויך לקבל הלוואה.

קרנות לעסקים קטנים

המרכז לעסקים קטנים יעזור לך בכל הקשור להקמת העסק והניהול השוטף שלו. עסקים רבים נסגרים בגלל חוסר ידע, הבנה וניסיון בניהול. ניהול העסק הוא הפקטור המשפיע ביותר על יכולת ההישרדות והצמיחה שלו. המרכז לעסקים קטנים יוכל להכין אותך מראש למערכה המאתגרת של הקמת ותפעול העסק ולספק לך תמיכה וייעוץ במרוצתו. "א.ש.ג ייעוץ עסקי בע"מ" תעזור לך בקבלת הלוואות ובתיווך מול קרנות לעסקים קטנים ובינוניים כך שתוכל לממש את שאיפותיך העסקיות באופן הטוב ביותר.