הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים

הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים הוקמה על ידי משרד הכלכלה והתעשייה על מנת לספק מענה למגוון רחב של צרכים בקרב בעלי העסקים בישראל. ניתן להיעזר בה על מנת לקבל ייעוץ והכוונה בכל הקשור לפיתוח עסקי ומקצועי. גם אם יש לאדם רעיון טוב לעסק, פעמים רבות יחסר לו מידע חשוב בדבר הניהול הנכון שלו באופן כללי ומול הממסד בפרט. הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים עוזרת בפתיחת העסק, בפתיחת התיקים הרלוונטיים מול הגופים הממשלתיים, בפתיחת חשבון בנק עסקי ועוסקת בייעוץ והכוונה כלכלית, שיווקית וניהולית.

הלוואות לעסקים חדשים והלוואות אשראי

"א.ש.ג ייעוץ עסקי בע"מ" בקיאים בעבודה מול קרנות וגורמי מימון פרטיים וממשלתיים בדרך לגיוס האשראי הדרוש לעסק למען פיתוחו וצמיחתו בשוק. הלוואות לעסקים חדשים הן עניין סבוך שמצריך פעמים רבות התערבות של גורם חיצוני מקצועי שיכווין את היזם כך שיוכל להשיג את האשראי הדרוש להגשמת שאיפותיו. האדם הפרטי הממוצע לרוב אינו מודע למגוון האפשרויות ופשוט ייגש לבנק עם תוכנית עסקית לא מספיק מקצועית או מסודרת. כתוצאה מכך, פעמים רבות הוא ייענה בסירוב. אם יש רצון – אין זו הגדה, אבל לא תמיד הרצון לבדו מספיק דיו. המציאות היא שהברירות יוצאות אל מעבר לגבולות הבנק וגם מול המסגרת הבנקאית צריך לדעת כיצד להתנהל כדי לקבל הלוואה ובתנאים נוחים לפירעונה. ניתן להיעזר בסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים בקבלת מידע רשמי בדבר כיצד להתנהל כבעלי עסק וכיצד להירשם אל מול הרשויות, ולהיעזר ב-"א.ש.ג ייעוץ עסקי בע"מ" על מנת לקבל הלוואות לעסקים חדשים.

הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים

לא חסרות סיבות לבקש הלוואות באופן פרטי ולא עסקי. אם ברצונכם לרכוש רכב, לעבור לדיור טוב יותר או לקבל הלוואות אשראי לכל מטרה אחרת – הבנק הוא לא מקור המימון היחיד שלכם. חברות אשראי וחברות ביטוח שונות בארץ, וכן קרנות כמו הקרן להלוואות ללא ריבית עשויות להיעתר לבקשתכם לקבל הלוואה פרטית. אם לא הצלחתם לקבל הלוואה דרך התנאים הנוקשים של הבנק, יכול מאוד להיות שתוכלו לקבל מענה במסלול הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים. מוזמנים ליצור קשר עם הצוות המנצח שלנו על מנת לקבל ייעוץ כיצד להתנהל וכיצד לפעול על מנת לקבל הלוואה חדשה בתנאים מעולים.