הסוכנות לעסקים קטנים

לא קל להיות בעל עסק בישראל. התחרות רבה כמעט בכל תחום, שזה דבר מבורך לשוק עצמו, אך יוצר אתגרים רבים מבחינת מיצוב ובידול בעבור בעל העסק. התחרות הרבה מחייבת מקצוענות חסרת פשרות ויכולות ניהוליות גבוהות. פעמים רבות בעל העסק יהיה טוב בתחום עיסוקו המקצועי, אך יהיה חסר לו ידע תשתיתי רלוונטי בניהול העסק. הסוכנות לעסקים קטנים והמרכז לטיפוח יזמות הוקמו על ידי הממשלה על מנת לעזור לבעל עסק חדש לתפקד באופן הטוב ביותר. זה מתחיל בשלב רישום העסק מול הגופים הרלוונטיים (ביטוח לאומי, מס הכנסה, מע"מ) ועד לניהול השוטף של העסק בכל הנדבכים. הסוכנות לעסקים קטנים מלווה ומספקת ייעוץ חשוב לעסקים קטנים ובינוניים על מנת לפתח את הכלכלה הישראלית ולספק קרקע יציבה ופורייה לעשיית עסקים.

הלוואה עסקית – אפשרויות וברירות

כמו שיש מפלגות רבות ומצעים רבים, כך גם קיימים מסלולים רבים ושונים לקבל הלוואה עסקית בישראל. ניתן לקחת הלוואה מהבנק, לקבל הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים, להיעזר בקרן בערבות המדינה או בקרנות פרטיות כמו קרן פועלים. לכל גוף מלווה יש את התנאים והדרישות שלו וכך גם לקרן בערבות המדינה שמספקת בטחונות למי שמתקשה להעמיד בטחונות אל מול הגוף המלווה. כמובן שגם כאשר ניגשים לקבל הלוואה ממלווה כזה או אחר, קיימים תת-מסלולים רבים ושונים הכוללים תנאי פירעון שונים וחשוב לעמוד על טיבו של כל מסלול. אנחנו ב-"א.ש.ג ייעוץ עסקי בע"מ" מתמחים בליווי אישי במיוחד של כל בעל עסק המעוניין לקבל הלוואה עסקית. איתנו תוכל לעשות את זה באופן החכם והטוב ביותר. כשעושים משהו כה חשוב, כדאי לעשות אותו כמו שצריך ולחסוך משאבים של זמן וכוחות נפשיים.

לדעת לתמרן כבעל עסק

בסופו של יום, בעל עסק צריך לדעת לתמרן בין הטיפות. הדרישות, התנאים האתגרים והקשיים הרבים העומדים בפניו, כשהוא בא לבקש הלוואה ובכלל בעת התנהלותו השוטפת בעסק, מחייבים לפעמים ייעוץ של צוות מקצועי ומנוסה, כזה שליווה עסקים רבים מאוד לפניו ומכיר את השוק על בוריו. "א.ש.ג ייעוץ עסקי בע"מ" מתמחה ועוסקת בעזרה בקבלת הלוואות, תוך כדי הקפדה על מתן פתרונות פשוטים אך יצירתיים ויצירת הזדהות בין הגורמים הרלוונטיים לעסקה. זה תקף גם אם מדובר בהלוואה בנקאית, הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים או עבודה מול קרן פרטית או ממשלתית.