הקמת עסק חדש

עצם הקמת עסק חדש היא תמיד מרגשת. על אחת כמה וכמה אם מדובר בעסק ראשון בעבור אותו אדם. השאיפות, הרצונות, התשוקה, הנמרצות וההתלהבות של האדם הפרטי הן עצומות. אנחנו ב-"א.ש.ג ייעוץ עסקי בע"מ" לא אוהבים שחלומות נשארים במגירה. אנחנו מעודדים הקמה של עסקים בכך שאנחנו עוזרים באופן מקצועי לאנשים פרטיים להקים את העסק שעליו הם חולמים. יזמות ועצמאות הם הבסיס לכלכלה ועסק מצליח פותח הרבה מקומות עבודה לאנשים אחרים. אדם אחד שלוקח על עצמו סיכון, שהוא גם הזדמנות, יכול ליצור הזדמנויות רבות אחרות לאנשים שהוא יעסיק בעתיד. הקמת עסק חדש, הלוואות להקמת עסק חדש, הלוואות להקמת עסק קטן ואף הלוואות ללא בטחונות לעסק קטן ובינוני הן חלק מההתמחויות שלנו – בזה אנחנו טובים! ויש שאמרו – אף מעולים.

להכיר את האפשרויות ולדעת לבחור באחת הנכונה

יש הרבה דגים בים, הרבה קרנות סיוע בשוק, הרבה מקורות מימון שונים והרבה סוגי הלוואות בתנאים מגוונים. קם אדם נלהב שרוצה להגשים את עצמו ואת החלום שלו ומעוניין בהקמת עסק חדש – איזה כיף. הוא יכול לגשת בעצמו לבנק או למקור מימון חוץ בנקאי ואם המזל שפר עליו, אולי יזכה בהלוואה. פעמים רבות, אין זה המצב. יתרה מכך, הכרישים בבנק יזהו את הטרף הקל ויתפרו לו הלוואה שנוחה בעיקר לבנק ופחות לאדם הפרטי. פנייה ל-"א.ש.ג ייעוץ עסקי בע"מ" תעזור לך לקבל הלוואה ולא פחות חשוב מכך – את ההלוואה בתנאים הטובים ביותר מבחינת סוג ההלוואה, המסלול המסוים, גובה הריבית וההצמדה, סוג הריבית, אופן ההחזר ועוד. כמו שאנחנו אוהבים לומר – כל אחד מבין בתחומו, אנחנו מבינים בהלוואות.

הלוואה ללא בטחונות לעסק חדש

תופתעו לשמוע שבתוך ים האפשרויות, קיימות אף קרנות סיוע פרטיות וקרן ממשלתית ייעודית שמטרתן לעזור לאדם המעוניין לקחת הלוואה לצרכים עסקיים, בין אם מדובר בפיתוח עסק קיים ובין אם בהקמת עסק חדש. אין דבר העומד בפני הרצון – במיוחד אם הרצון הוא שלנו ב-"א.ש.ג. ייעוץ עסקי בע"מ". אפשרויות המימון הפרטיות ובערבות המדינה כוללות ברירות משתלמות במיוחד ובתנאים נוחים מהרגיל, בדיוק למי שידו אינה משגת ואינו יכול להציג מספיק בטחונות שיעמדו אל מול חוב ההלוואה. פנו אלינו אם אתם זקוקים להלוואות להקמת עסק חדש או שימור ופיתוח הקיים.