הקרן להלוואות בערבות מדינה

עסקים קטנים ובינוניים מתקשים לעתים קרובות להשיג את האשראי הנחוץ להם לשם הקמת עסק או עבור פעילות שוטפת של העסק שלהם. לשם כך, המדינה מפעילה קרנות בערבות המדינה על מנת להעמיד הלוואות עבור עסקים קטנים ובינוניים. את ההלוואות נותנים גופים מממנים כגון בנקים כאשר המדינה בעצם מתחייבת להחזיר חלק מההלוואה במידה והעסק מגיע לאי מסוגלות להחזיר. ישנם מסלולים שונים הנעים בין שישים לשמונים וחמישה אחוזי ערבות מגובה ההלוואה. הקרן להלוואות בערבות מדינה מאפשרת לבנקים להציע ללווים תנאים משתלמים וריביות יחסית נמוכות.

באופן הזה הלוואת מדינה לעסקים חדשים מאפשרת כמעט לכל עסק חדש לקבל הלוואה בתנאים משתלמים. לכן, יזמים אשר הקמת עסק חדש מעניינת אותם, יכולים לקבל הלוואת מדינה לעסקים חדשים או הלוואת מדינה לעסקים קטנים מאת הקרן להלוואות בערבות מדינה. הקמת עסק חדש זה לא עניין פשוט, וכרוך בהרבה ביורוקרטיה. א.ש.ג ייעוץ עסקי היא חברה שמתמחה בגיוס אשראי ללקוחות עסקיים. אנו מזהים את הפוטנציאל הקיים בעסק ומתאימים את התנאים הייחודיים עבורו. בעזרת מקצועיות, דיוק, ניסיון, קשרים ופשטות אנו נלווה אותך עד להשגת המטרה.

אנו, חברת א.ש.ג ייעוץ עסקי יחד עם הקרן להלוואות בערבות מדינה נעזור לך להקים את העסק שאתה חולם עליו. ואם אתה עסק קיים, אנו נדאג להקפיץ אותו להצלחה. הלוואת מדינה לעסקים קטנים נועדה לעודד ולתמוך בעסקים קטנים אשר מתקשים להתרומם ו/או לשרוד ובכך לדאוג למקומות עבודה. א.ש.ג ייעוץ עסקי תסייע לכם בקבלת הלוואה מתוך הקרן להלוואות בערבות מדינה בצורה מהירה ובטוחה כפי שעשינו כבר פעמים רבות ועזרנו למאות עסקים להשיג מקורות מימון. מדובר במשימה לא פשוטה כלל, אופן הגשת הבקשה הוא לעתים גורלי.

היזם עלול לקבל מימון בתנאים לא טובים, עם ריביות גבוהות וערבויות גדולות, או במקרה גרוע אפילו דחיה. אם התהליך לא נעשה באופן מדוייק, מתוך הכרות מעמיקה עם כל הגורמים, הוא עלול להביא לאכזבה קשה , בזבוז זמן יקר וכסף, התעסקות בביורוקרטיה מיותרת ולהתיש את מגיש הבקשה, לכן, מאוד חשוב לדעת לעבוד נכון מול הגורמים הרלוונטיים. בעסק שלך אתה הוא המומחה. תן לנו, א.ש.ג ייעוץ עסקי, המומחים בתחומנו, לעזור לך לגייס את האשראי שאתה צריך ולאפשר לך לעסוק ולהתרכז במה שחשוב לך.