הקרן לסיוע לעסקים קטנים

בעלי עסק קטן או מקימים עסק חדש? כדאי שתכירו את הקרן לסיוע לעסקים קטנים. הקרן לעסקים הקטנים הוקמה על ידי המדינה ונועדה לאפשר לגופים מממנים לספק הלוואות בתנאים טובים ונוחים עבור עסקים, אשר אינם יכולים לקבל הלוואה מספקת מבנקים או מחברות פרטיות. המדינה מתחייבת לפצות את החברות המממנות במצבים שהעסק אינו יכול להחזיר את ההלוואה. הבירוקרטיה הכרוכה בקבלת הלוואה מהקרן למימון עסקים קטנים היא מורכבת למדי ולכן הוקמו חברות פרטיות המספקות ייעוץ לקבלת אשראי מקרנות בערבות של המדינה.
לקיחת הלוואה מקרן בערבות המדינה
אחד הקשיים בלקיחת הלוואה מקרן בערבות המדינה הוא בהצגת בטוחות וערבויות לחברה או לבנק אשר מלווה את הכסף לעסק. בהלוואה מקרנות שבהן המדינה ערבה להן, בעלי העסק יכולים לקבל תנאים גמישים עם בטוחות וערבויות מופחתות על מנת להקל על העסק לקבל את ההלוואה.
ערבות מדינה
מהי ערבות מדינה במקרה זה? המדינה ערבה לחברות ולבנקים המלווים כי היא תפצה אותם בסכום של 60% עד 85% מסכום ההלוואה. בדרך זו הסיכון של החברות והבנקים קטן ולכן הם מציעים לתת את ההלוואות הללו בתנאים נוחים יותר ובריביות אטרקטיביות.
ייעוץ מקצועי ללקיחת הלוואה דרך קרנות בערבות המדינה
כאמור, קרנות בערבות המדינה מסייעות לעסקים הקטנים ולעסקים בהקמה להתפתח ולצמוח בעזרת מימון משמעותי. הסכום יכול להגיע לעד חצי מיליון שקל בהלוואה. אחת החברות המקצועיות בייעוץ להגשת בקשה להלוואות, דרך הקרן לסיוע לעסקים קטנים, היא חברת אשראי אישי הממוקמת במיקום מרכזי בעיר תל אביב.
חברת אשראי אישי מציעה ייעוץ מקצועי לקבלת הלוואה דרך הקרן לסיוע לעסקים קטנים
קיבלתם החלטה לפתח ולהגדיל את העסק שלכם? כל מה שנותר לכם לעשות הוא לפנות לחברת אשראי אישי ולקבוע פגישת ייעוץ אישית ומקצועית אשר תכוון אתכם להגשת בקשה להלוואה בערבות של המדינה. אלפי בעלי עסקים עשו זאת לפניכם וגם אתם יכולים להינות מהלוואה גבוהה בתנאים מעולים בערבות של המדינה. צוות חברת אשראי אישי מורכב מבנקאים בכירים לשעבר אשר הבינו את הצורך בייעוץ מקצועי לבעלי עסקים המעוניינים בהלוואה. התקשרו עכשיו לחברת אשראי אישי ותקבלו הצעה שלא תוכלו לסרב לה, שתקדם את העסק שלכם בצורה משמעותית.