מימון חוץ בנקאי לעסקים

האם שמעתם פעם את המושג "מחנק אשראי"? בטח שכן. העסקים הקטנים והבינוניים הם מקוור הצמיחה הגדול ביותר במשק והם גם המעסיק הגדול ביותר של המשק אבל באופן פארדוקסלי אולי, הם גם אלו הסובלים ביותר מאותו מושג שנקרא "מחנק אשראי". למה? כי הם אלו הנדרשים לאשראי יותר מכל גוף אחר במשק.

 

אותם עסקים אשר ממש צפים על המים, פעם מתחתם ופעם קצת מעליהם, הם אלו הנדרשים  פעם אחר פעם עם תהליך גדילתם למימון לעסק. עוד דחיפה פיננסית ועוד אחת עד שהעסק עומד על רגליו ונהפך לבלתי תלוי באשראי באופן רצוף ולעיתים נואש. חברות כגון א.ש.ג ייעוץ עסקי בע"מ – אשראי אישי הן מסוג החברות שמתמחות בהשגת מימון חוץ בנקאי לעסקים ומכירות איך ועם מה להגיע לאותם גופים ממנים כמו הקרן בערבות מדינה או קרן פועלים לעסקים שהן בעצם מציעות מימון חוץ בנקאי לעסקים קטנים ובינוניים. ואם אתם נדרשים לכך, אל תרגישו רע. לעיתים זה בגלל שהעסק שלכם פשוט טוב ומוצריכם נדרשים וזהו קצב הגדילה שלכם שגורם למצב הזה של הצורך באשראי בכדי לגדול. ואותם גופים כמו הקרן בערבות המדינה או קרן פועלים לעסקים שתפקידם להעניק לכם את אותו אשראי אינן "עושות לכם טובה". הן כאן בכדי לעזור לכם במימון לעסק שלכם בדיוק כמו שזה שמוכר לכם את הדיו למדפסת שלכם עוזר לעסק שלכם לגדול.

 

לעיתים אנחנו ממש מרגישים שנכשלנו אם אנחנו צריכים מימון לעסק אבל זה ממש לא כך. אבל בכדי להבין ולדעת יותר. קבעו עוד היום פגישה עם מומחי החברות המתמחות בנושא כמו א.ש.ג ייעוץ עסקי – אשראי אישי. הם יישבו איתכם ובסבלנות יסבירו לכם הכל. אילו אופציות עומדות בפניכם ולמה אתם לא צריכים להילחץ. מימון חוץ בנקאי לעסקים זה חלק אינטגרלי מהמסלול שבו בחרתם. להיות בעלי עסקים. כמובן שמימון זה דורש זהירות ומחשבה ובדיוק בשביל זה יש להכין תוכנית פיננסית מסודרת וזהירה עבור העסק שלכם בכדי להגישה לאותם גופים ממנים. יועציי חברת א.ש.ג ייעוץ עסקי בע"מ – אשראי אישי יהיו שם בכדי להכין איתכם תוכנית זאת. מימון חוץ בנקאי לעסקים הוא לעיתים הדרך הנכונה והבטוחה להצלחה. קבעו עוד היום פגישה. אל תחכו שהחמצן ייגמר. בהצלחה.