מימון חוץ בנקאי

עדכונים לשנת 2020 :

אנו שמחים לבשר ללקוחותינו שבדצמבר שנת 2019 חתמנו על הסכם לשיתוף פעולה עם 3 חברות מימון חוץ בנקאיות .

כבר בחודש ינואר 2020 ביצעה חברתנו לשביעות רצון הלקוחות שלנו עסקאות במעל 4 מיליון ₪ , של לקוחות בנקאיים שהועברו לקבל את המימון שלהם בחברות המימון החוץ בנקאיות , או שקיבלו מימון נוסף מעבר לאשראי הבנקאי שלהן .

מוזמנים להצטרף אלינו במסלולים הבאים :

 

מימון הון חוזר : הון חוזר בהגדרות  הוא למעשה הפער זמן בין מועד התשלום על מלאי בעבור הלקוחות , ועד קבלת התמורה מהלקוחות בגין מכירת הסחורה . לפני כול הגשה של בקשת אשראי שחברתנו מבצעת בעבור לקוחותיה אנו מבררים את צרכי ההון החוזר של החברה ומדייקים מול בעלי החברה את המימון המבוקש . כך שצרכי המימון בהירים מאוד לחברות המימון החוץ בנקאיות והעסקאות מאושרות במלואן לשביעות רצון שני הצדדים , ובריבית טובה ונוחה מאוד .

 

מסלול ליבואנים :  חברות ישראליות רבות רוכשות באופן שוטף מלאי ומוכרות אותו בקצב מהיר מאוד ולעיתים אף לפי עונות השנה . לפיכך חברות כאלו צריכות הלוואות קצרות טווח עד חצי שנה שמשולמות בתשלומים חודשיים שווים או בסוף תקופה . אנו מבצעים עם הלקוחות את מסלול המימון ליבוא תוך מעקב אחרי מועדי המכירות ופירעון העסקאות . ואז אנו מתאימים את מסגרות היבוא , כך שהן מכילות בתוכן מרכיב של דחיית תשלומים ( גרייס ) עד לקבלת התמורות מהלקוחות של היבואן . עסקאות מימון יבוא יכולות להגיע גם עד לשנה , וזאת לאור קבלת תשלומים דחויים , ואז יקבל הלקוח שלנו מימון של עד שנה .

 

מסלול לביצוע השקעות :  לקוחות שמרחיבים את עסקיהם , וצריכים מימון רב שנים לגידול הזה . אנו משיגים ללקוחותינו עד 1 מיליון ₪ מימון ללא בטחונות להגדלת הפעילות שלהם ולביצוע השקעות משמעותיות להרחבת העסק . התשלומים נעשים בפריסה נוחה עד 7 שנים , כנגד שיקים של החברה או הבעלים וזאת על מנת להמנע מקושי בתזרים השוטף . לקוחותינו אוהבים מאוד מסלול זה המונע מהם להביא בטחונות ומאפשר להם לפרוע את האשראי על פני השנים .

 

מסלולי מימון לרכישת נכסים מסחריים ונכסים פרטיים :

מימון עד 80% משווי הנכס , כנגד שעבוד הנכס וזאת בפריסה של עד 30 שנה .

כול זאת תוך מתן אפשרות לגרייס של שנתיים .

למה לקחת במימון חוץ בנקאי שיש נכס ? שיעור המימון הגבוה , הפריסה רבת השנים , הקלות לפרוע את האשראי בכול נקודה שבה רוצים לצאת מהעסקה , והאפשרות לצמוח ביחד עם עוד נכס ונכס . כול אלה תנאים שקשה מאוד לקבל בבנקאות , ומתאימים ללקוחות גמישים שרוצים מימון חוץ בנקאי .

מוזמנים להצטרף אלינו , ולצמוח יחד .

ליצירת קשר :

א.ש.ג אריאל ייעוץ עסקי בע"מ – שלומי  0546-880700