קרנות בערבות המדינה

חלק מההצלחה הכלכלית של מדינת ישראל היא תוצאה של התייחסותה המיוחדת לעסקים קטנים ובינוניים. המדינה מבינה שעסקים אלו מהווים את מנוע הצמיחה ומקור התעסוקה מהגדולים במשק ומכירה את הבעייתיות בפתיחת עסק חדש או לגדול עם עסק בכלל עד להגעתו לבשלות ועצמאות פיננסית. כלומר תזרים חיובי לאורך זמן. לצורך קיום עסקים קטנים ובינוניים נדרש אשראי בטוח, מהיר, זול ונגיש עבורם. לצורך זה הוקמו קרנות בערבות המדינה. חלק מקרנות אלו הן קרן סיוע לעסקים קטניםהקרן להלוואות בערבות מדינה ועוד..

 

אבל איך משיגים גישה לקרנות אלו, איך יודעים האם אנחנו זכאים להן ככאלו שרוצים לפתוח עסק חדש או צריכים אשראי לטובת הגדלת עסק חדש? מומחיות בנוגע לקרנות בערבות מדינה או לדוגמא הקרן לסיוע לעסקים קטנים שייכת למספר לא גדול של חברות. ישנן כמו תמיד חברות שיבטיחו הבטחות שווא וצריך להיזהר.התחום הוא תחום מאד רגיש בו מעורב כסף רב ורבים מנצלים בעלי עסק שחייבים את מימון כמו חמצן לנשימה. אבל חברות כמו א.ש.ג ייעוץ עסקי בע"מ – אשראי אישי הן מסוג החברות שניתן בהחלט לסמוך עליהן. דרוש טלפון אחד וקביעת פגישה והמון שאלות ייזכו למענה כבר בדקות הראשונות. אתם לא לבד, אלפי עסקים נדרשים לאותו מימון שקרנות כמו שהקרן לסיוע לעסקים קטנים יודעת לתת.

 

קרנות בערבות מדינה לא עושות טובה לאף אחד. חשוב שתדעו שהם שם בשבילכם כמו שכל נותן שירות אחר הוא שם עבורכם. כולם מרוויחים וכולם צריכים את כולם. ככה כלכלה חופשית פועלת. אותה קרן סיוע לעסקים קטנים נוסדה אך ורק עבור מטרה זו. לאפשר לכם לצוף מעל המים בחודשי העסק הראשונים שלכם. כך שאל תרגישו לא נעים. אבל אם אתם בעלי עסק בטח אתם לא כאלו שמרגישים לא נעים.

 

אך אל תתמהמהו. אתם מתחילים להרגיש מחנק אשראי. הרימו מייד טלפון לחברות כמו א.ש.ג ייעוץ עסקי בע"מ – אשראי ישיר וקבעו פגישה. אל תכנסו לחובות בגלל חוסר תשומת לב. אתם טובים במה שהעסק שלכם עושה. החברות שיודעות להשיג אשראי עבורכם טובות במה שהן עושות. אותן קרנות בערבות מדינה או הקרן להלוואות בערבות מדינה שם ומחכות לתיק שלכם עם הכסף הדרוש והריבית הנמוכה. אל תחכו. התקשרו.