קרנות סיוע לעסקים

צוק העתים וכל מצב חירום שאליו נקלע העסק ובעליו מצריך לפעמים בקשת הלוואה במטרה לפתור את בעיות האשראי ותזרים המזומנים. אם אין אפשרות לרכוש, לשלם ולתחזק את העסק ברמה הבסיסית שלו, מהר מאוד הצ'קים יחזרו, חשבון הבנק ייחסם ולא ניתן יהיה לעבוד. מכאן קצרה הדרך לסגירת העסק ואף לפשיטת רגל. הבעיה היא שלא תמיד ניתן לקבל הלוואת מימון לעסקים או מימון לעסק קטן. עסקים קטנים במיוחד נמצאים בסיכון גבוה יותר לסירוב הלוואה, בגלל שיש להם פחות תזרים, פחות רווחים ופחות בטחונות מסוגים שונים. קיימות קרנות סיוע לעסקים ומימון לפתיחת עסק ואנחנו ב-"א.ש.ג ייעוץ עסקי בע"מ" מתמחים בכל סוגי המצבים, סוגי ההלוואות וקשת האפשרויות העומדות בפני בעל העסק.

מימון לעסקים ומימון לעסק קטן

על מנת להכיר את האפשרויות העומדות בפניכם, בין אם מדובר ברצון לפתוח עסק ובין אם מדובר במימון לעסק קיים למען המשך קיומו או התפתחותו, עליכם לפנות לגוף מקצועי שבקיא בשפה הבנקאית ויודע איך דברים מתנהלים מאחורי הקלעים. לגיטימי שלאדם הממוצע אין את מכלול הידע הרלוונטי, כמו בכל תחום – כל אחד מתמחה במשהו אחר. בעל מסעדה לא בהכרח מבין במכלול האפשרויות העומדות בפניו, כי זה לא תחום ההתמחות שלו.

לא קל להיות בעל עסק בכלל ובישראל בפרט, אבל במקביל לאתגרים קיימות גם אפשרויות. אם יש לכם רעיון איך להרחיב את העסק, אם אתם רוצים לפתח שירות או מוצר חדש או לפרוץ לכיוונים נוספים – לפעמים צריך להיעזר בהלוואה חיצונית. מימון לעסק קטן קשה אף יותר, אך כמובן שהוא אפשרי, אם יודעים מה ואיך לעשות. פנייה לצוות המנוסה והמיומן שלנו תפרוש בפניכם אפשרויות שלא ידעתם על קיומן, וביניהן פנייה למגוון קרנות סיוע לעסקים ובכללותן גם הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה.

מימון לפתיחת עסק

איך מבדילים בין חלום לחלום באספמיה? לפעמים כל מה שחסר לנו זה הגרוש ללירה. אנחנו ב-"א.ש.ג ייעוץ עסקי בע"מ" לא מוכנים שיזמים ובעלי חזון בישראל לא יממשו את השאיפות שלהם ולא יגשימו את עצמם בגלל מחסור במימון. אנחנו בעלי הקשרים הנכונים, מכירים את כל סוגי ההלוואות ואפשרויות המימון, יודעים לחשוב ולפעול "מחוץ לקופסא" ונוכל לעזור לכם להשיג את מבוקשכם באופן האידיאלי והמדויק ביותר. הלוואה שתקבלו בעזרתנו תתאים לכם כמו כפפה ליד ועבודה מול קרנות סיוע לעסקים היא אחת מההתמחויות שלנו.