10 סיבות , מה כול כך טוב בהלוואת מדינה?

  1. הלוואות המדינה מיועדות ללקוחות כול הבנקים , יועץ מקצועי מצידנו מלווה אתכם בעת ההגשה ובחינת צרכי האשראי , הבנקים מינו בכול סניף פקיד מקצועי מאוד שמטפל בכם עד לקבלת הכסף . אתם פשוט עובדים מול מקצוענים .
  2. בטחונות נמוכים , ההלוואה מתקבלת תוך העמדת בטחונות עד 25% . דבר שמקל מאוד על המצאת הבטוחות והעמידה בדרישות הסף של ההלוואה .
  3. תשלומים דחויים – חצי שנה ראשונה משלמים רק את הריבית ללא הקרן . אוויר לנשימה ליזם המתחיל וליזם הותיק .
  4. הבנקים הפעילים בקרן ( לאומי, מזרחי, אוצר החייל, מרכנתיל ) מתחייבים לסיום ההליך בצורה זריזה ויעילה . לכול הצדדים יש אינטרס לסיים את הליך האישור והעמדת ההלוואה כמה שיותר מהר .

  5. חמש שנים פריסה דהיינו 60 תשלומים , 6 ראשונים רק קרן . תזרים נוח .
  6. עמלות הקמה מופחתות בכמעט חצי מעמלות הקיימות בבנקים . שיקול חשוב מאוד בלקחת הלוואת מדינה במקום הלוואה בנקאית .
  7. ריבית שוק הוגנת ונוחה – הבנקים שמשתתפים בקרן מחויבים למנעד ריבית מסוים , הם לא יכולים לרדת מתחתיו ולא לעלות מעליו . מה שמבטיח לך שתקבל ריבית טובה לסתם הלוואה רגילה מהבנק .
  8. העסק גדל , צמח , התפתח, חצי שנה אחרי האישור הראשון אפשר להגיש שוב על סכום נוסף . למעשה ניתן לצמוח עם העסק דרך הלוואות המדינה ובעזרתן . הלוואת המדינה מלווה את הצמיחה שלך .
  9. היכרות – כלכלן מקצוען מגיע לבדוק את העסק שלך . אנו נלווה אותך בביקורת של הכלכלן ואחרי שכבר היה אצלך פעם אפשר לבקש בקשה נוספת . כבר מכירים אותך בבנק ובביקורת של המדינה והמוניטין שלך צמח לו כבר .
  10. במקרים רבים מאוד ההיכרות שנעשתה עם הבנק שנתן את הלוואת המדינה יצרה דינמיקה של עבודה משותפת ולקוחות רבים שלנו העבירו את פעילותם לבנק שבסך הכול בהתחלה נתן את הלוואת המדינה ואט אט החליט לממן את העסק כולו .

   

  עסק קטן , בינוני, מגיע לך הלוואת מדינה , לא תיקח ?

   

  צרו עמנו קשר לבדיקה ראשונית ללא עלות .

   

  שלומי 0546880700